Zamestnanci ŠJ Stravníci ZŠ Webová jedáleň - prihlásenie Stravníci MŠ Prehľad stravného Noví stravníci v MŠ od 1.1.2024

Školská jedáleň

Webová jedáleň - prihlásenie

Webová jedáleň

stravníkom boli doručené heslá, ktorými sa podľa dole uvedeného návodu prihlásia na webstránku školskej jedálne pri ZŠ Čáry   www.jedalen.sk

Výhody používanie webovej jedálne:

Okrem jedálneho lístka máte na stránke prístup aj k týmto službám:

• Okamžitý prehľad o financiách - po prihlásení máte okamžitý prístup k aktuálnemu účtu stravníka a hneď je tak vidieť či má stravník preplatok alebo nedoplatok.
  • Platby sú pripísané na účet stravníka každých 10 dní, preto zaplaťte stravu včas vždy do 15. dňa v mesiaci, vždy mesiac vopred.
  • Odber stravy - v zobrazenom kalendári je možné kontrolovať odbery stravy stravníka. Máte tak k dispozícii informáciu,  či je stravník prihlásený alebo odhlásený zo stravy.
  • Prihlásenie / odhlásenie zo stravy - možnosť prihlasovania a odhlasovania zo stravy kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Nie je potrebné kontaktovať vedúcu a čakať, kým bude v práci. Zmenu objednávky vybavíte okamžite ako daná potreba vznikne, vždy do 14.00 deň vopred.

Registrácia na stránke

• Spustite internetový prehliadač a otvorte si stránku www.jedalen.sk.
  • Kliknite na tlačidlo Registrovať.
  • Zadajte registračný kód.
  • Kliknite na tlačidlo Registrovať.
  • Potvrďte zafajknutím odsúhlasenie licenčných podmienok.
  • V poli "Email" zadajte váš email, na ktorý bude zaslaný overovací email.
  • Kliknite na tlačidlo Overiť.
  • Otvorte si emailovú schránku a nájdite email od odosielateľa "Školská jedáleň". (Ak sa email nezobrazil v doručenej pošte, preverte, či sa správa nenachádza v spame.)
  • Pre dokončenie registrácie kliknite v správe na odkaz Dokončiť registráciu.
  • Po kliknutí na odkaz sa zobrazí správa o potvrdení úspešnej registrácie.
  • Gratulujeme, teraz ste zaregistrovaný na portáli školskej jedálne kde máte okamžitý prístup k financiám a možnosti prihlásenia alebo odhásenia zo stravy.
  • Ak si zachováte heslo, ktoré ste prevzali, v prípade straty Vám vedúca ŠJ vygeneruje nové heslo.  Ak si zmeníte heslo, potom je to zdĺhavejši proces, lebo o heslo sa musí požiadať administrátor programu.

• Základná škola Čáry
    Školská 285, 908 43 Čáry